Logo

COMFORSER ZIMSKA 195 65 15 1750 DEN

Број на оглас: 3092833 | Објавен на: 16.03.2019, 10:36
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1.900 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


AKCIJA NA COMFORSER
195 65 15 ZA ZAMENI 4 KOM
1850 DEN
Tel. 078 361 650
078 361 650

  Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

  vw

Потврден огласувач