Logo

Апарат за целулид и столица

Број на оглас: 3092847 | Објавен на: 19.07.2019, 14:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Нега на тело

Вид на оглас: Се продава


- Апарат за целулид THERMO-C Sharp & Botanica CRF Sistem
- Столица
- СПА МАСАЖА
ЦЕНА ПО ДОГОВОР

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 Goran Nikolov

Потврден огласувач