Logo

Seiko 5

Број на оглас: 3092992 | Објавен на: 12.02.2019, 17:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.000 МКД
2.500 МКД

Категорија: Часовници и Накит / Часовници / Машки / Луксузни Часовници

Вид на оглас: Се изнајмува / Можна е замена


Pачен часовник Seiko 5 automátic, во беспрекорна функционална состојба, со оригиналната белегзија.

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 x

Потврден огласувач