Logo

DETSKO KREVETCE ( INFANTI )

Број на оглас: 3093049 | Објавен на: 12.08.2020, 18:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.500 МКД

4.500 МКД

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Детски Креветчиња

Вид на оглас: Се продава


DETSKO KREVETCE MARKA INFANTI
KREVETCETO E NA DVE VISINI NISKO I VISOKO NIVO.
SO KREVETCETO DOAGA I DUSEK.
DIMENZII NA KREVETCETO SE 1 merar x 70 santimetri.

 Кочани    Општина:Кочани

Прати Е-Маил

 ...

Потврден огласувач