Logo

Pravosmukalka za pepel Alfa Plam / Правосмукалка за пепел

Број на оглас: 3093066 | Објавен на: 15.09.2019, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 3.100 МКД

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Правосмукалки

Вид на оглас: Се продава


5 слојна заштита
Издувен заштитен филтер
Усисен заштитен филтер
Заштитен филтер за мотор
Руфована платнена вреќа
Огноотпорно керамичко платно

Може да се користи за собирање пепел од сите типови биомаса и цврсти горива, пелет, брикет, огревно дрво.
Единствена на пазарот со 5 слојна заштита
Не мора да се чека грејното тело да се олади целосно за да се чисти
Гаранција на производот : 2 години

АЛФА ПЛАМ – 70 години искуство и традиција!

Контакт :
072 612 272
www.premiumenergy.com.mk
info@premiumenergy.com.mk

Можност за плаќање во готово, со картичка, на фактура и онлајн преку нашата веб страна.

Огласи од: Премиум Енерџи Скопје

Премиум Енерџи Скопје

Кисела Вода, Скопје

Станете Премиум член

  Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

  Премиум Енерџи Скопје

Потврден огласувач