Logo

Polo 1.2 2006

Број на оглас: 3093961 | Објавен на: 25.08.2019, 10:12
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Polo

Година: 2006

Гориво: Бензин

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2018

Сила на моторот: 47 kw / 64 ks

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Klima
Esp
Airbag4
Abs
Svetla za magla...
Kolata e maksimalno socuvana poseduva servisna kniska sega napraven golem servis 47kw
Ne e udirana
Plateni davacki do registracija
Uvoz CH

  Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

  Trajce

Потврден огласувач