Logo

bmw bandasi

Број на оглас: 3094004 | Објавен на: 21.04.2020, 18:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 60 €

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


prodavam 2 bandazi od bmw e39 7j so dve zimski gumi i ratkapni original 60 evra

 Скопје    Општина:Аеродром

Прати Е-Маил

 david

Потврден огласувач