Logo

RENO 14" 4×100

Број на оглас: 3094106 | Објавен на: 02.08.2020, 08:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на бандаж: Челични

Ширина: 5.5J

Дијаметар: 14

Дијаметар на дупка: 100

Број на дупки: Со 4 дупки

Цена: 10 €

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат 4 бандаши 14" 4×100 од РЕНО ЛАГУНА. Бандашите се во одлична состојба.
2 bandasi se ET 45
1 bandas ET 50
1 vandas ET 36
Еден бандаш 600ден. фиксно

Лице за контакт

Бранко
Бранко
Бранко
070/207-606
070/207-606
070/207-606

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Kiril

Потврден огласувач