Logo

OPEL KADET 1.2 81god

Број на оглас: 3094130 | Објавен на: 02.08.2020, 08:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат половни делови за Опел Кадет D 1.2 1981 год.

ПЕРКА СО МОТОРЧЕ ЗА ЛАДЊАК
КОМПЛЕТ СТАКЛА
МЕХАНИЗМИ ЗА ПРОЗОРИ (2врати)
КОМПЛЕТ СПИРАЛИ (предни и задни)
МОТОРЧЕ ЗА БРИСАЧИ
МОТОРЧЕ СО ПЕРКА ЗА ПАРНО
ДОБОШИ И ДИСКОВИ
КЛЕШТИ ЗА ПРЕДНИ КОЧНИЦИ
ЗАДНО ЦИЛИНДАРЧЕ ЗА КОЧНИЦИ (ново)
МЕНУВАЧ 4 брзини
ЗАМАЕЦ
РАКЕРА И ДЕЛОВИ ЗА НЕА и др.
Eden bandas 14" 4×100
Reparirana letva, voopsto ne vozena.

Лице за контакт

Бранко
Бранко
Бранко
070/207-606
070/207-606
070/207-606

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Kiril

Потврден огласувач