Logo

Alessio bandazi R15

Број на оглас: 3094138 | Објавен на: 20.02.2019, 15:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 115 €
120 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


4x100 R15 7 cola -Alessio poveke informacii na 078456700

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 dusko

Потврден огласувач