Logo

ОПЕЛ КАДЕТ 1.3 81 год.

Број на оглас: 3094140 | Објавен на: 02.08.2020, 08:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат половни делови за Опел Кадет D 1.3 1981 год.
Eden bandas 14"4×100
Reparirana letva, voopsto ne vozena.

МОТОРЧЕ ЗА БРИСАЧИ
МЕХАНИЗМИ ЗА ВРАТИ (2врати)
ЕЛЕКТРОНСКИ РАЗВОДНИК СО БОМБИНА
РАЗВОДНИК СО ПЛАТИНА
КЛЕШТИ ЗА ПРЕДНИ КОЧНИЦИ
МЕНУВАЧ 4 брзини
ЦИЛИНДАРЧЕ ЗА ЗАДНИ КОЧНИЦИ (ново)
КОМПЛЕТ СПИРАЛИ (предни и задни)
ДОБОШИ И ДИСКОВИ
КОМПЛЕТ СТАКЛА
РАКЕТА и делови од неа.
ЗАМАЕЦ и др.

Лице за контакт

Бранко
Бранко
Бранко
070/207-606
070/207-606
070/207-606

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Kiril

Потврден огласувач