Logo

Peugeot 407 1.6 hdi.2009 g.vo odlicna sostojba.

Број на оглас: 3094528 | Објавен на: 02.04.2020, 18:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 407

Година: 2009

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2020

Сила на моторот: 90 kw / 122 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 1 €

5.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Peugeot 407 1.6 hdi .Колата е во одлична состојба
Регистрирана до март 2021 год,
inf.071250384.

.Редовно сервисирана ,пред 6000км сменети ребрасти каиш ,линиски ,пумпа,и сите затегачи,Сменети ламела потисна друг лагер .Има зимски и летни гуми со лиен бандаш.Одлично возило.tel.071250384 .инфорација само на овој број.071250384

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 kristijan

Потврден огласувач