Logo

Mercury 125

Број на оглас: 3094791 | Објавен на: 29.12.2018, 09:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.100 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Бродови/чамци / Водни скутери / Моторни бродови

Вид на оглас: Се продава


Mercury 125 - 2004 godina 2t
Odlicna sostojba moze proba.
See prodava samo motorot.

 Dzani

Потврден огласувач