Logo

VOLVO V40 D3 2017god

Број на оглас: 3095006 | Објавен на: 17.10.2019, 13:14
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Volvo

Модел: V40

Година: 2017

Гориво: Дизел

Километри: 60000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2019

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Цена: 18.500 €
19.000 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


2000cc 150ks full oprema servisna kniska, top vozilo bez zabeleshki, registracija,zelen karton i kasko do dekmvri 2019.

  Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

  Pane

Потврден огласувач