Logo

kuka so dukan pazar

Број на оглас: 3095029 | Објавен на: 08.07.2020, 10:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 12

Квадратура: 300 m²

Број на спратови: 3 спрата

Греење: Дрва

Дворна површина: 100 m²

Тип на домот: Мулти семејна куќа

Состојба: Реновирана

Опрема: Наместен

Број на балкони: 5 Балкони

Број на бањи: 2

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Исток

Адреса: marsal tito isein akioski

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA KUKA SO DUQAN OD 100m2, STAN 250m2 PLUS GARSONJERA 50m2 , DVORNO MESTO SO STARA KUKA OD 150 m2 . POVOLNO ZA SEKAKOV VID BIZNIS DO ZELENIOT PAZAR Na kjos dve ulici isein akioski i marsal tito .

 xxx

Потврден огласувач