Logo

Барам куќа во Злетово

Број на оглас: 3095143 | Објавен на: 29.11.2018, 18:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Број на спратови: Приземје

Греење: Нема

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Стара

Опрема: Празен

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: Нема

Ориентација: Исток

Адреса: Zletovo

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се бара


Барам да купам куќа во Злетово

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 Ana