Logo

Alfa Romeo 1.9 JTD

Број на оглас: 3095276 | Објавен на: 03.02.2019, 14:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Alfa Romeo

Модел: Alfa 147

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2019

Сила на моторот: 1 kw / 1 ks

Цена: 2.400 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Alfa Romeo 1.9 Jtd vo odlicna sostojba so ekstra oprema+( koza,komandi na volan) registrirena cela godina ... Aleksandar 078 386 207.

 Валандово

Прати Е-Маил

 DD