Logo

ford fokus delovi 2000-2008

Број на оглас: 3095282 | Објавен на: 15.07.2019, 12:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Focus

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 10000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2017

Сила на моторот: 85 kw / 116 ks

Цена: 1 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


delovi za ford fokus od 99 god do 2008god

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Nikola

Потврден огласувач