Logo

СЕ ПРОДАВА стакло од 5 врата и пластичен капак

Број на оглас: 3095302 | Објавен на: 05.03.2020, 01:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Toyota

Модел: Rav 4

Tип на делови: Делови за каросерија

Цена: 15 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Toyota RAV 4 2002 година СЕ ПРОДАВА задно стаклопластичен капак од петта врата во одлична состојба. Цена 1000 денари. Информации само на тел 070 226 453 .

 Струмица    Општина:Струмица

Прати Е-Маил

 Slave

Потврден огласувач