Logo

Prodavam pojacalo za vo Kola 800w 4kanali Made im Germany

Број на оглас: 3095319 | Објавен на: 06.12.2018, 19:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.800 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Авто Hi-Fi и Навигација / Појачало

Вид на оглас: Се продава


Prodavam pojacalo za vo kola Medion 800w 4 kanalno made in germany vo odlicna sostojba moze da se vidi i proba vo sekoe vreme

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Oglasnik