Logo

Delovi za Daewoo Nubira

Број на оглас: 3095329 | Објавен на: 20.05.2019, 12:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Daewoo

Модел: Nubira

Година: 2000

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2018

Сила на моторот: 78 kw / 106 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Delovi za Daewoo nubira 1.6

 xxx

Потврден огласувач