Logo

BMW 730D

Број на оглас: 3095386 | Објавен на: 29.11.2018, 23:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 730

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2019

Сила на моторот: 170 kw / 231 ks

Цена: 13.000 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Full Oprema,Automatic-Steptronic, ParkingSensor,RainSensor,CruiseControl, Aribag, Full Service History,Navigation, SoftCloseDoor, Full Leather, Phone, Seat heater and cold ventilation...

 Дебар    Општина: Дебар

Прати Е-Маил

 Tani

Потврден огласувач