Logo

Masini Za Perenje

Број на оглас: 3095576 | Објавен на: 19.09.2020, 12:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 30 €

Категорија: Услуги, Сервисери / Поправање и сервисери / Одржување / Сервиси за Бела техника

Вид на оглас: Се продава


Promena Na Lageri i Simerinzi
Original Gorenje.. SKF..
Gorenje, Favorit, BOSH, Beko.. I dr

Tel.075/557-111 Goran

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 goran

Потврден огласувач