Logo

СЕ ИЗДАВААТ АПАРТМАНИ - СОБИ - СТАНОВИ

Број на оглас: 3095693 | Објавен на: 06.05.2019, 16:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 1000 m²

Греење: Струја

Спрат: 2 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Наместен

Лифт: Не

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација: Југоисток

Цена: 10 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


КРАТОК ПРЕСТОЈ 10еу!!!!!!!!!!!!!!!!!

ЦЕНИ НАЈПОЛОВНИ ЗА ВАС СПОРЕД ВАШЕТО БАРАЊЕ
ЗА КРАТОК ИЛИ ПОДОЛГ ПРЕСТОЈ ВО КАВАДАРЦИ
КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕНИ СО ПЛАТЕНИ СИТЕ КОМУНАЛИИ,WC,КОМПЛЕТНА КУЈНА,КЛИМА,ТВ,WI-FI,ПАРКИНГ,ОБЕЗБЕДЕНО ЧИСТЕЊЕ,ПРОМЕНА НА ПОСТЕЛНИНА И ПEШКИРИ,ОБЕЗБЕДЕНО ПЕГЛАЊЕ И ПЕРЕЊЕ НА ГАРДЕРОБА ЗА СИМБОЛИЧНА ЦЕНА ПО ДОГОВОР
ЗА ПОДОЛГ ИЛИ КРАТОК ПРЕСТОЈ!!!!!
КОНТАКТ
071-250-230 МЕРИ
070-239-096 ВЕСНА
070-218-054 САШО Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 XXX

Потврден огласувач