Logo

IVECO

Број на оглас: 3095728 | Објавен на: 18.09.2019, 12:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.300 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


ВЛЕКАЧ
ГОДИНА НА ПРОИЗВОДСТВО 2003
ИСПРАВНО
МОЖЕ И ЗАМЕНА
070218054

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 xXx

Потврден огласувач