Logo

Boljer 10litri

Број на оглас: 3095875 | Објавен на: 23.05.2019, 15:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 20 €
1.300 €
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Бојлери

Вид на оглас: Се продава


boljerceto e 10litarsko, stotuku demontirano, vo ispravna sostojba, kako na slikite

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 Goce

Потврден огласувач