Logo

Mercedes c270 avangard

Број на оглас: 3096019 | Објавен на: 26.05.2019, 22:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: C 270

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2020

Сила на моторот: 125 kw / 170 ks

Цена: 4.500 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mercedes

 Moni

Потврден огласувач