Logo

MUSSO 2.9 diesel mercedes motor

Број на оглас: 3096055 | Објавен на: 17.12.2018, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ssangyong

Модел: MUSSO

Година: 1997

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2019

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Цена: 1.650 €
1.950 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


reg.do 7.2019
kompletno servis na motor menuvac i diferemciali
novi plocki napred i nazad
ful oprema
klima ispravna so nov freon
el. na prozori i retrovizori so greaci
centralno zaklucuvanje so dalinsko
radio so navigacija usb i telefon

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 dejan geceski

Потврден огласувач