Logo

Lenovo thinkpad T410 I5, 4gb, hdd500gb

Број на оглас: 3096356 | Објавен на: 16.04.2019, 14:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Производител: IBM/Lenovo

Xaрд диск HDD: 250 GB

РАМ Меморија: 4 GB

Модел на процесор: Intel Core i5

Тип на хaрд диск: HDD

Големина на екран: 13 - 14 инчи

Цена: 180 €

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Вид на оглас: Се продава


Laptopot e o odlicna sostojba. Baterija drzi povece od 2 casa.

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 Dime

Потврден огласувач