Logo

Hard Disk 500 GB Seagate

Број на оглас: 3096532 | Објавен на: 06.12.2018, 14:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.000 МКД

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Хард дискови

Вид на оглас: Се продава


Ispraven hard disk Seagate 500GB

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 Vlad

Потврден огласувач