Logo

Kaktusi

Број на оглас: 3096755 | Објавен на: 25.06.2019, 18:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 60 МКД

Категорија: Дом и Градина / Градина / Хортикултура - растенија

Вид на оглас: Се продава


Продавам различни видови на кактуси. Цена од 60 ден. до 400 ден.

 Скопје    Општина: Ѓорче Петров

Прати Е-Маил

 ////////

Потврден огласувач