Logo

Guma/Gumi 205/55/15

Број на оглас: 3096865 | Објавен на: 15.02.2020, 08:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.200 МКД

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Bandaz so odlicna letna guma 205 55 15

Moze i za rezervna da se iskorsiti

Povolno

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 /

Потврден огласувач