Logo

Pvc roletni

Број на оглас: 3096938 | Објавен на: 02.04.2020, 12:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Ролетни

Вид на оглас: Се продава


Roletni pvc ima tarasni i za prozori. Nekoi nese koristeni voopsto. Povolna cena

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 Filip

Потврден огласувач