Logo

Bandasi 22 5x130 za audi Q7/ Vw touareg/ Porsche cayenne

Број на оглас: 3097030 | Објавен на: 12.02.2019, 11:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 380 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


2 dobri gumi
285/35 R22
5x130
380€ komplet
Moze zamena za 20 ili 21 ponudete

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Јованче

Потврден огласувач