Logo

Opel astra

Број на оглас: 3097113 | Објавен на: 16.12.2018, 09:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 1998

Гориво: Бензин

Километри: 350000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2019

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Цена: 1.000 €
1.300 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


2.0 16v benzin Registrirana so zelen karton do avgust.fiksna cena

 Гевгелија    Општина: Дојран

Прати Е-Маил

 djoko

Потврден огласувач