Logo

SEAT LEON 1.6 TDI DSG

Број на оглас: 3097195 | Објавен на: 17.02.2019, 06:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Seat

Модел: Leon

Година: 2012

Гориво: Дизел

Километри: 120000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Хеџбек

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2019

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Цена: 8.700 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


se prodava SEAT LEON so motor 1.6 TDI so DSG menuvac.
prv gazda, neuvezuvan, so servisna kniska
STYLE oprema. odlucen, ekonomicen.

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 Kristijan

Потврден огласувач