Logo

AUDI A 4

Број на оглас: 3097199 | Објавен на: 17.02.2019, 20:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 1997

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2019

Сила на моторот: 81 kw / 110 ks

Цена: 1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava audi a4 1.9 tdi 81 kw registrirano poveke info 076314560

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 NIKOLA

Потврден огласувач