Logo

Се продава домашен маџун и домашна ракија

Број на оглас: 3097485 | Објавен на: 14.12.2018, 21:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 200 МКД

Категорија: Храна и готвење / Пијалаци

Вид на оглас: Се продава


Се продава домашен маџун само од грозје без никакви додатоци маџунот е 400 ден и домашна ракија правена за своја душа по цена од 150 ден

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 zoran

Потврден огласувач