Logo

Audi A8

Број на оглас: 3097909 | Објавен на: 06.12.2018, 18:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A8

Година: 1997

Гориво: Дизел

Километри: 20000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2018

Сила на моторот: 25 kw / 34 ks

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava audi A8 2.5 dizel so full oprema moze i zamena za poveke info na tel 075 642 412

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Adbe

Потврден огласувач