Logo

Hyundai accent

Број на оглас: 3098209 | Објавен на: 11.10.2019, 14:12
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


KOLATA SE PRODAVA NA DELOVI
Hyundai accent
1.3
12v
2001
4 vrati so klima
elektrika na stakla
se prodava na delovi
*javete se na 070 509 350

  Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

  ****

Потврден огласувач