Logo

Renault laguna

Број на оглас: 3098227 | Објавен на: 29.03.2019, 22:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Laguna

Година: 2011

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2019

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Цена: 1 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Renault laguna 2.0 dci 110kw 4control proizvedena 2011god realni km moze da se nosi vo koj servis sakate so servisna kniska so ful oprema novi zimski gumi reg do 16.11.2019 za poveke informacii javetese na 078345736

 Свети Николе    Општина: Свети Николе

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач