Logo

Se prodava citroen evasio

Број на оглас: 3098505 | Објавен на: 22.04.2019, 10:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Citroen

Модел: Evasion

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Златна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2019

Сила на моторот: 80 kw / 109 ks

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Informacii na tel 070/368-295

 Кратово

Прати Е-Маил

 Filip

Потврден огласувач