Logo

Nova kozena jakna

Број на оглас: 3098918 | Објавен на: 22.11.2020, 17:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Tип на облека: Јакни / сакоа

Големина: M

Боја: Црна

Цена: 5.500 МКД

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женска Облека

Вид на оглас: Се продава


Se prodava nova kozena jakna,vnatresno celosno so krzno
Pretopla,preubava

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 Toni

Потврден огласувач