Logo

Sony E4G & Limited Edition & WHITE & Neverlock

Број на оглас: 3099057 | Објавен на: 06.12.2018, 16:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Sony

Модел: XPERIA E4G

Боја: White

Интерна меморија: 8 GB

РАМ меморија: 1 GB

Големина на екранот: 5 - 5,4" инчи

Цена: 5.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Odlicen za upotreba, koristen samo nekolku meseci, telefonot sleduva so polnac i kutija.
Bukvalno e bez tragi na koristenje
Cenata e fiksna, bez zameni.

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 MobiSmart (претпријатие)

Потврден огласувач