Logo

KUPUVAM BMW 318 320 E46, E90 KUPUVAM Otkup na BMW

Број на оглас: 3099100 | Објавен на: 12.06.2019, 18:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 320

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 90000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 120 kw / 163 ks

Цена: 2.000 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kupuvam bmw 318, 320 E46, e90

Bmw e46 nad 2000 godina
Bmw e90 vo sekakva sostojba.

Samo so realni ceni.

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 dejan

Потврден огласувач