Logo

Prodavam Samsung A6 - top cena!

Број на оглас: 3099176 | Објавен на: 12.12.2018, 10:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Samsung

Модел: A5 2016

Боја: White

Интерна меморија: 16 GB

РАМ меморија: 2 GB

Големина на екранот: 5 - 5,4" инчи

Цена: 7.500 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Samsung Galaxy A6 2016 godina, koristen, super socuvan, kupen od Telekom, so kutija i se ostanato.

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Јовче

Потврден огласувач