Logo

Se prodava plac vo Gorno Sonje kon patot za krstot

Број на оглас: 3099727 | Објавен на: 26.03.2020, 11:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 1380 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: По Договор

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Se prodava plac od 1380 m2 vo Gorno Sonje so imoten list kon patot za krstot na vodno vo gradezen reon na samiot pat e . Znaci ima struja ,ulicno tel
Cist vozdux sonce postojano pogled kon vodno kon krstot i pogled kon kitka povelet za poveke info
Tel : 076-534-229

 Скопје    Општина:Сопиште

Прати Е-Маил

 prodavac

Потврден огласувач