Logo

Kotel Centrometal na peleti 50 kw

Број на оглас: 3099792 | Објавен на: 17.09.2020, 07:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.100 €

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Парно греење

Вид на оглас: Се продава


Kotel centrometal na peleti 50kw

 Гевгелија    Општина:Дојран

Прати Е-Маил

 djoko

Потврден огласувач