Logo

Инокс оџак со изолација - Odzak od Inoks rosfajt rosvajt

Број на оглас: 3099894 | Објавен на: 15.12.2018, 21:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 50 €

Категорија: Дом и Градина / Градежни материјали

Вид на оглас: Се продава


Производство и монтажа на квалитетни и безбедни оџаци, изработени целосно од инокс, прохром (Ростфрај, росвајт) со димензии од Ø80 до Ø250 (по желба и потреба на клиентот) исто така и должината според потребите.

Изработен од нерѓосувачки лим - Инокс (Ростфрај) кој му дава голем животен век, без трошоци за одржување(нема потреба од оџачар)

Изолиран двоен дебелозиден Инокс поради што е невозможно да се појави кондензација, помеѓу двата инокс слоја, поставен е 5 cm огноотпорен тервол за изолација.

Мазна и глатка нерѓосувачка површина на која не може да се налепи саѓи и хемикалии

Поради микроскопски мазната површина оџакот влече и протокот е непречен

Цврст и дихтувачки спој без лепаци и ѕидање, квалитетна и професионална монтажа

Мала тежина и беспрекорен изглед

Можност да се премести подоцна оџакот според потреба на корисникот.

 Алумина Прилеп (претпријатие)

Потврден огласувач