Logo

2 zimski gumi FALKEN 205-55/16

Број на оглас: 3100078 | Објавен на: 16.11.2019, 08:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3 €

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


dve odlicni zimski gumi Falken m+s so dimenzii 205-55-16

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 JORDAN

Потврден огласувач